whatsapp
  • Önder Mah. Siteler - 2 Kavşağı No:97 Altındağ / ANKARA
  • 0 (542) 795-4486
Hidroklorik Tank Su İzolasyon

Hidroklorik tank, hidroklorik havuz yalıtımları ve Ctp izolasyon çalışmalarımız. Yapıların projesine ve konumuna göre, yer altında ve üstünde kalan kısımlarının dış etkenlerden, su ve nemin tahribatından korunması gerekmektedir. Yapı da su geçirimsizliğinin sağlanması gerekmektedir . Nevar ki birçok yapıda su yalıtımı önemsenmemekte ve sonra telafisi imkansız , maliyeti yüksek harcamalara yol açmaktadır.

Hidroklorik asit işlem tank ve havuzları iyi yapılmamış izolasyon meteryalleri, sağlıksız uygulamalar ekli sistem, sürme izolasyon seçenekleri bu tür işlem tank ve havuzlarda verim kaybına yol açmaktadır. Ctp izolasyon ile havuz veya tankların sürerekliliğinin maksimum düzeyde uzun yıllar verim alınabilmesi için ihtiyaçların ötesinde zaruri görülmektedir.

Ctp bir nevi, asit ve kimyasallara dayanımlı tank içerisinde tank oluşturulması anlamınıda taşımaktadır. İçeriği itibari ile kimyasal etkenlere karşı dayanımı tartışılmazdır. Uygun malzeme seçimi yapmış, ehil kişiler ve bu uygulamayı öncesi yapmış referansı yüksek fotoğraflı firmalar ile çalışmak siz mühendis ve yetkililerin yararına olacaktır.

   
  .      
   

ankara hidroklorik tank klor tankı yalıtım izolasyonu