whatsapp
  • Önder Mah. Siteler - 2 Kavşağı No:97 Altındağ / ANKARA
  • 0 (542) 795-4486
Konteyner Zemin izolasyon

Değerli müşterilerimiz. Kurulduğumuz günden beri yaptığımız ctp kaplama işlerimizdeki özveri ve kalitemizdeki çizgiyi bozmadan sektördeki yerimizi korumakta her gün çeşitliliğimiz arttırarak söktördeki söz sahibi olma yolunda ilerleyişimizi sürdürmekteyiz.

Bu sayfa'da göreceğiniz Ctp Kaplama Prefabrik konteynır zeminidir. Prefabrik konteynır ıslak zeminlerinde sorun yaratan tüm zeminlere uygulanabilen ctp kaplama kaplanıldığı bölgede tüm sıvı girişlerini önlemektedir. Prefabrik zeminleri çürümelere ve bozulmalara karşı dayanımlı olarak oluşturulabilmektedir. Tatbik ettiğimiz ctp polyester kaplama'mızın resimlerini detaylı bir şekilde incelemeniz adına aşağıda aşamalarını anlatır örneklendirdik.

Ctp kaplama çalışmamız 230 m2 alan üzerine kurulu bir yapıdır. Kaplamamız bu büyüklükteki alanda yekpare olarak görev almakta uzun yıllar işlevini sürdürebilir niteliktedir. Çürüme veya alt zemine su geçirimsizliği maksimum düzeydedir. Konteynır zemini izolasyon talepleriniz için bize ulaşabilir, teknik döküman, numune parça isteği gibi taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

ankara kanteyner zemin izolasyonu